«Дивовижне Різдво» — 25 грудня

Українське радіо, Radiochoir_ua, RadioFolk_ua представляють різдвяну концертну програму!
25 грудня о 19:00 в Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться різдвяний концерт «Дивовижне Різдво».
На сцені Великої концертної студії Будинку звукозапису Українського радіо лунатимуть кращі зразки сучасної, разом з тим давно вже популярної, вокально-інструментальної музики! Твори які почує слухач вже встигли стати класикою жанру в своєму амплуа! На Вас чекають неперевершені обробки різдвяних пісень сучасних українських композиторів та європейських класиків!


Слухачі отримують безліч музичних сюрпризів цього вечора!WEB A4
Академічна хорова капела Українського радіо своїм співом, як завжди, обдарує слухачів нестримним шквалом звукової енергії, позитиву та добра! Разом з хором Устим СКРИПКА та Лариса ГУЗЄЙ виконають найліричнішу колискову маленького Іісусика з Барбівської коляди! Тріо Бандуристок Українського радіо, солісти Національної філармонії С. БОРТНІК та Є. ЛІПІТЮК виконають добре знані та улюблені різдвяні пісні Етно-співачка Р. ЛОЦМАН зачарує глядачів особливим народно-пісенним стилем виконання авторських аранжувань колядок та щедрівок! Академічний оркестр народної та популярної музики Українського радіо з легкістю подарує слухачам насолоду від оригінальної святкової музики та оздобить вечір різноманіттям народних інструментальних тембрів.
Участь беруть:
Академічна хорова капела Українського радіо художній керівник та головний диригент Юлія ТКАЧ
Академічний оркестр народної та популярної музики Українського радіо художній керівник та головний диригент Михайло ПІКУЛЬСЬКИЙ.
Солісти: С. БОРТНІК, Є. ЛІПІТЮК, Н. НІКОЛАЇШИН, Р. ЛОЦМАН, У. СКРИПКА, А. СИВОЛАП
Тріо Бандуристок Українського радіо : народна артистка України Тетяна МАЛОМУЖ,, лауреатки міжнародних конкурсів Катерина КОВРИК та Катерина ШЕПЕЛЮК
Артисти Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо художній керівник та головний диригент Володимир ШЕЙКО
Ведуча -- Любов МОРОЗОВА, Дмитро ХОРКІН
Чекаємо 25 грудня о 19:00 за адресою ст. м. Кловська вул. Л. Первомайського 5,В
Квитки в касах міста.