Українське радіо та Radiochoir_ua  представляють новорічний медіапроект «Christmas carol» Різдвяна колядка!

gina2019christmas
25 грудня о 19:00 у Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться різдвяний концерт «Christmas carol».
Сучасна канадійська поп-вокалістка Gina WILLIAMS, знову у Києві!

На Вінниччині відзначили 142-гу річницю відомого композитора Миколи Леонтовича — Vinbazar

До 142-ї річниці від дня народження видатного уродженця Вінниччини Миколи Леонтовича в області відбувся фестиваль "Співає Поділля Леонтовича". Сьогодні, 13 грудня, у Вінницькому коледжі культури і мистецтв відбулась фінальна частина заходу. Професійні та аматорські колективи з Вінницької області, Києва та Хмельницького виконали музичні твори композитора.

УКРАЇНСЬКЕ РАДІО та RADIO CHOIR_UA представляють Гранд-концерт «Ода Музиці»

до 80-річчя Лесі Дичко

odamuzЦього року культурна спільнота України святкує 80-річний ювілей Лесі ДИЧКО. В Києві та в мистецьких закладах різних областей України проходять концерти та окремі виступи на пошану видатної мисткині. «Міністр хорової культури» – так називають композиторку, громадську діячку, професора Національної музичної академії ім. П,І. Чайковського колеги та поціновувачі творчості легендарної особистості. Українське радіо та RadioChoir _ua також готує медіа проект присвячений Лесі Василівні ДИЧКО.

Хорова капела Українського радіо отримала премію імені Миколи Леонтовича — Суспільне мовлення

13 грудня у Вінниці Академічна хорова капела Українського радіо імені Платона Майбороди отримала премію імені Миколи Леонтовича у номінації «Професійні хорові колективи».

3 квітня 2019
Українське радіо та RadioChoir_UA представляють
концертну програму Зустріч епох: А. Вівальді– Й. Гайдн!

 Зустріч епох: А. Вівальді– Й. Гайдн!3 квітня в Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться найвишуканіша музична подія цієї весни! Академічна хорова капела Українського радіо та сесійний оркестр у складі артистів Національного камерного ансамблю «Київські солісти» та Національного академічного духового оркестру України представлять твори найрезонансніших композиторів своєї доби! Цього вечора слухачі вирушать в музичну подорож до епохи Просвітництва та Бароко!