Стартує ІІ Міжнародний фестиваль «Музичні прем’єри сезону 2018»!

13 квітня в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ відбудеться Концерт-відкриття ІІ Міжнародного фестивалю «Музичні прем’єри сезону».

У виконанні провідних солістів та музичних колективів України прозвучать твори духовної ораторіальної музики.
Вечір обіцяє бути емоційним, твори та виконання вартими уваги вибагливих слухачів, ну, а артисти спробують занурити публіку в духовну та філософську атмосферу.
У виконанні Академічної хорової капели Українського радіо та Національного та заслуженого оркестру України звучатимуть твори видатних сучасних українських композиторів. Солісти – Сергій МАГЕРА, Наталія НІКОЛАЇШИН, Олександр БОЙКО.
В програмі концерту звучатимуть також і прем’єри.
Ігор Щербаков «Великого бажайте...» Ораторія для читця, баса (баритона), мішаного хору та симфонічного оркестру на тексти «Заповіту» патріарха Йосипа Сліпого та канонічні тексти. Автор ідеї та лібрето Михайло Перун. Твір прозвучить вперше, а за диригентським пультом буде маестро Володимир Сіренко.
Артемій Ведель – Леся Дичко «Тебе Бога хвалим». Концерт для хору та симфонічного оркестру. Анонсується, що духовний концерт в оркестровці Лесі Дичко диригуватиме художній керівник та головний диригент Академічної хорової капели Українського радіо – Юлія ТКАЧ.
Євген Станкович «Чорнобильська мати». Для читця, сопрано, баса, мішаного хору і симфонічного оркестру на вірші Івана Драча.
Місце зустрічі Патріарший собор Воскресіння Христового (вул. Микільсько-Слобідська 5, Лівий берег) початок концерту о 18:00. Вхід вільний.