3 квітня 2019
Українське радіо та RadioChoir_UA представляють
концертну програму Зустріч епох: А. Вівальді– Й. Гайдн!

 Зустріч епох: А. Вівальді– Й. Гайдн!3 квітня в Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться найвишуканіша музична подія цієї весни! Академічна хорова капела Українського радіо та сесійний оркестр у складі артистів Національного камерного ансамблю «Київські солісти» та Національного академічного духового оркестру України представлять твори найрезонансніших композиторів своєї доби! Цього вечора слухачі вирушать в музичну подорож до епохи Просвітництва та Бароко!

Топові солісти Національної опери та Національної філармонії України: Сусанна Чахоян, Алла Позняк, Олександр Бойко та Сергій Бортник будуть вражати вишуканим та віртуозним виконанням сольних номерів!
Музика, яку Ви почуєте цього вечора на диво рідко виконуються на провідних сценах України!
Глядачів чекатимуть твори різного стильового і навіть дещо світського забарвлення, об’єднанні латинським канонічним духовним текстом. Ви почуєте музику одного з успішніших австрійських композиторів з відмінним почуттям гумору – Йозефа Гайдна та бунтаря-священнослужителя, який вів абсолютно світське життя Антоніо Вівальді.
Подаруйте собі можливість отримати задоволення від одного зі значущих витворів у спадку «рудого священника» А. Вівальді – меси «Magnificat» та гордовитої, героїчної "Нельсон меси" Й. Гайдна з цікавою історією появи цього музичного твору! І, як завжди, на Вас очікує сюрприз!
Тож не пропустіть вечір інтригуючої класики в Будинку звукозапису Українського радіо!
Чекаємо Вас 3 квітня о 19:00 за адресою вул. Л. Первомайського 5,В (метро «Кловська»)

zustrichepoch20190403