Телеканал «UA: Культура» та радіо «Культура» транслюватимуть наживо концерт «Дивовижне Різдво» — Cуспільне мовлення

25 грудня у Будинку звукозапису відбудеться концерт «Дивовижне Різдво», який наживо транслюватимуть суспільний телеканал «UA: Культура» та радіо «Культура».


«Найкращі різдвяні мелодії можна буде в прямому ефірі побачити на Суспільному телеканалі UA: Культура та почути на Третьому каналі Українського радіо UA: Радіо Культура».

Відомо, що у концерті візьмуть участь Академічна хорова капела Українського радіо (художній керівник та головний диригент Юлія Ткач), Тріо бандуристок Українського радіо (Тетяна Маломуж, Катерина Коврик, Катерина Шепелюк), Академічний оркестр народної та популярної музики Українського радіо (художній керівник та головний диригент Михайло Пікульський), солісти Устим Скипка та Лариса Гузєй, солістка Національної опери Наталія Николаїшин, солісти Національної філармонії Сергій Бортник та Єлізавета Ліпітюк, Руслана Лоцман. На сцені лунатимуть кращі зразки сучасної та популярної вокально-інструментальної музики, обробки різдвяних пісень сучасних українських композиторів та європейських класиків.

Концерт вестимуть ведуча програми #МузLove на Суспільному Любов Морозова та генпродюсер «Українського радіо», ведучий Дмитро Хоркін.

Будинок звукозапису, Дмитро Хоркін, Різдво, Хор Українського радіо, канал "UA: Культура", музичні концерти, радіо «Культура»