«RADIO CHOIR_UA»: мистецтво Хору Українського радіо в сучасному форматі — Music-review Ukraine

26 жовтня в Концертно-студійному комплексі Українського радіо відбулась знакова подія – Старт проекту «RADIO CHOIR_UA». Легендарний хоровий колектив держави – Академічний хор Українського радіо представив своє мистецтво в новому сучасному форматі. На думку музичних критиків та пересічних слухачів, в цей день народився новий європейський хор – Хор Українського радіо!

КИЇВ МУЗИК ФЕСТ-2017 ПРЕДСТАВИВ СВІТОВІ ПРЕМ’ЄРИ  — Music-review Ukraine

Міжнародний фестиваль Київ Музик Фест, як один з найавторитетніших мистецьких заходів України продовжує розвиватись, дивувати та радувати поціновувачів музичного мистецтва. Незважаючи на те, що з кожним роком в країні все складніше фінансувати та утримувати такі широкомасштабні події, музика живе, композитори творять, а музиканти з величезним ентузіазмом виконують надскладні твори.

Інтервью керівника Хору Українського радіо для Польського фестивального видання.

ПАСХАЛЬНИЙ ФЛЕШМОБ ВІД ХОРОВОГО ТОВАРИСТВА імені Миколи ЛЕОНТОВИЧА — Music-review Ukraine

22 квітня під егідою Хорового товариства ім. Миколи Леонтовича відбувся Великодній флешмоб, присвячений Світлому Христовому Воскресінню. Мета заходу – привітання киян та гостей столиці зі святом Великодня та популяризація національного хорового мистецтва. Акція проходила в приміщенні Київського залізничного вокзалу «Південний» і привернула до себе не аби яку увагу публіки та мас-медіа.

Шевченкове слово від Хору Українського радіо —  Music-review Ukraine

Початок березня знаменувався для Хору Українського радіо великою концертною програмою, яку колектив присвятив творчому Генію Українського народу – Тарасу Григоровичу Шевченку.