Артисти симфонічного оркестру та хору Українського радіо урочисто відкрили Cité de la Culture у Тунісі — ПАТ "НСТУ"

Артисти Заслуженого академічного симфонічного оркестру Українського радіо на чолі із художнім керівником, головним диригентом Володимиром Шейком та академічним хором Українського радіо (керівник і диригент Юлія Ткач) 21 березня взяли участь у відкритті національного туніського проекту – Cité de la culture (Культурне місто). Подія відбулася за участі перших осіб держави, дипломатичного корпусу, провідних мас-медіа.

 

"Саме Україна і, зокрема, наші творчі колективи, єдині з-поміж інших країн, удостоєні честі стати творчими партнерами та взяти участь у відкритті цього глобального культурного проекту. Приємно радує те, що нас запросило на виступ Міністерство культури Тунісу", – повідомив народний артист України, художній керівник та диригент симфонічного оркестру Українського радіо Володимир Шейко.

Урочисте відкриття Cité de la Culture в Національній опері Тунісу транслювало Національне телебачення "Watania 1".

Українських митців привітав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Тунісі і Лівії пан Микола Нагорний.

"Мені надзвичайно приємно, що наші творчі колективи на чолі з туніськими митцями відкрили таку важливу церемонію під патронатом Президента Тунісу Mohamed Beji Caied Essebsi та міністра культури Тунісу Mohamed Zinelabidine. Ми горді з того, що саме нас, українців запросили взяти участь у такій визначній події. Це є свідченням того, що Україна – велика, багата талантами держава. Радує й те, що симфонічний оркестр Українського радіо виступає тут уже не вперше, має славу й авторитет", – підкреслив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Тунісі й Лівії Микола Нагорний.

Спільний культурний проект з творчими колективами України й Тунісу пройшов з великим успіхом. Шанована публіка аплодувала чарівній Emira Dakhlia, відомому тенору Amadi Lagha, симфонічному оркестру Українського радіо, хору Українського радіо та оркестру опери Тунісу.