Друзі, продовжуємо розмову про життя та творчий доробок легендарного колективу України! В програмі обговорювали історичний період пов'язаний з Григорієм Кулябою, який очолював колектив з 1967 по 1974 роки.

Вашій увазі ефір передачі про наш колектив від 07.05.2017! Мова йшла про післявоєнний період творчості колективу та творчий шлях керівника Хору тих часів. За участю Олени Таранченко – мистецтвознавиці, доньки Юрія Таранченка.

У неділю 4 червня в ефірі Радіо Культура знову розмовляли про Хор Українського радіо. Так приємно не лише на сторінках книги, а й у режимі радіо ефіру оповідати складну і напрочуд цікаву історію цього колективу. Відповідаючи на запитання динамічної ведучої Інни Хацько, я крок за кроком розкривала секрети діяльності Хору у післявоєнний період. Які були особливості поширення радіопередач наприкінці 40-х років; умови праці артистів хору, що, про що і для чого співали; як втручались у процес владні структури і середньостатистичні радіослухачі; як налагоджувався діалог між композиторами та хоровим колективом; які з'являлись нові можливості хору, завдяки телебаченню і кіно; яка специфіка роботи на радіо диригента-хормейстера в особі талановитого митця Юрія Таранченка та багато інших цікавинок. Розмова охоплює період з 1945 до середини 1960-х рр.

Недільний ефір "RADIO CHOIR: історія України в звуках" о 17.15. Говорили про універсальність Хору Українського радіо. Кантати, ораторії, хорові мініатюри, а серед них народна пісня, духовна музика, навіть джаз - у Всесвітній день джазу! Ну і головне - унікальні записи Хору із Золотого фонду Українського радіо. Інна Хацько, Юлія Ткач, Віктор Скоромний..

З Вами в прямому ефірі програми "RADIO CHOIR: Історія України у звуках" були Інна Хацько та Юлія Ткач. Говорили про Месу Антоніо Вівальді GLORIA у виконанні Хору Українського радіо у співпраці з Національними ансамблями: "Київські солісти", диригент Володимир Сіренко та " Київська камерата", диригент Оксана Линів.

Ведуча — Галина Бабій,Гість - Володимир Шейко,Цикл передач знайомитиме слухачів з аудіоархівом Заслуженого академічного симфонічного оркестру.

Гостя - Юлія Ткач; Духовна музика в репертуарі хору Українського радіо. Історія України в звуках з циклу програми "Сім струн я торкаю".

Ведуча — Інна Хацько; Гостя - Тетяна (Ткач) Коробка; Історія створення Хору українського радіо.

Радіопередача "Династії" з Галиною Бабій; Гості - Тамара Ткач, Юлія Ткач і Тетяна (Ткач) Коробка; Радіо Промінь у четвер, 2 лютого 2017р., о 17.11

Музика в ефірі та на сцені; Ведучі — Інна Хацько; Гостя - Юлія Ткач, хормейстр

Вечірня студія "Ліра"; Ведучі — Світлана Артеменко; Гостя - Юлія Ткач, хормейстр

Своя правда — истоки украинской музыки. Гость программы — Юлия Ткач.

Радіопередача "Добридень" — Гостя Юлія Ткач, хормейстр.

Вечірня студія "Ліра"; Ведучі — Гюзель Сабітова; Гостя - Юлія Ткач, хормейстр

Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
music rev
Журнал
Газета
Українське радіо
фотограф художник, дизайнер