Хор українського радіо дорогами польщі—Music-review Ukraine

Нещодавно Хор Українського радіо повернувся із концертної подорожі по культурних осередках Польщі, де знову і знову підкорював вибагливу європейську музичну громаду. Тур колективу проходив у рамках Ювілейного ХХХV Міжнародного фестивалю церковної музики «Хайнувка-2016». Докладніше...

ХОР УКРАЇНСЬКОГО РАДІО ДОРОГАМИ ПОЛЬЩІ

Концертна програма православної хорової музики у виконанні Академічного хору ім. П. Майбороди Українського радіо пролунала в серці Кракова – в найбільшому та найважливішому Костелі країни -- Базиліці Успіння Пресвятої Богородиці (Маріяцький Костел); в Європейському центрі музики Кшиштофа Пендерецького в м. Люславіца.

ХОР УКРАЇНСЬКОГО РАДІО ДОРОГАМИ ПОЛЬЩІ

Слід зазначити, що провідний колектив Українського радіо вже не вперше відвідує цей престижний хоровий фестиваль. У 2015 році Хор Українського радіо став переможцем конкурсу, отримавши першу премію.

ХОР УКРАЇНСЬКОГО РАДІО ДОРОГАМИ ПОЛЬЩІ

Польська публіка з великою радістю очікує концерти Хору Українського радіо. Тож і цього річ кожен виступ колективу на польській землі лишив небайдужим слухацьку аудиторію. Учасники хору на чолі з Юлією Ткач підкорили серця слухачів високою виконавською майстерністю, професіоналізмом, тембровим різнобарв’ям, витонченою інтерпретацією творів, інтонаційною довершеністю та щирим правдивим співом. Сльози слухачів під час виступу Хору Українського радіо стали найбільшою нагородою для його учасників. Зал аплодував стоячи...

ХОР УКРАЇНСЬКОГО РАДІО ДОРОГАМИ ПОЛЬЩІ

Напередодні польського туру, колектив у супроводі ансамблю «Київська камерата» під орудою диригента Баварської опери -- Оксани Линів виступив в Костьолі св. Олександра з різножанровою програмою від європейської класики до сучасних творів українських композиторів. До концерту долучилися солісти: Богдана Півненко (скрипка), Тетяна Коробка (сопрано), Наталія Кухаренко, Лариса Гузей, Алла Скрипка (мецо-сопрано). Звучали духовні твори українських та іноземних композиторів, серед яких й прем’єра твору ізраїльської композиторки П. Інбар . У концерті також виконувались твори А. Вівальді, М. Вербицького, М. Березовського, Є. Станковича та Ю.Ланюка.

Відгуки польської преси:

http://www.wiescipodlaskie.eu/?xxxv-festiwal-muzyki-cerkiewnej-hajnowka-2016-w-bialymstoku,689

http://niezalezna.pl/80546-wielki-jubileusz-muzyki-cerkiewnej

http://www.radio.bialystok.pl/wiadomosci/patronaty/id/133696

Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

TKK enlzi enl cr

music rev