Хор Українського радіо привітав Монсеррат Кабальє — Українське радіо

12 квітня Академічна хорова капела Українського радіо вітала з Днем народження видатну оперну співачку Монсерат Кабалье з її 85-и річчям. З нагоди цієї події на світському прийомі артисти Академічного хору заспівали спеціально написаний хоровий твір для всесвітньо відомої оперної діви Монсеррат Кабальє під красномовною назвою "Montserrat, vivat". Оду для мадам Кабальє створив відомий громадський діяч, поет та композитор Дмитро Акімов.

На захід завітали представники преси та провідні українські артисти. Ніна Матвієнко, Олександр Пономарьов, Злата Огнєвіч, Наталя Валевська, Олександр Білошапка вітали ювілярку та дарували їй свою творчість.

Представники адміністрації Президента вручили мадам Кабалье високу державну нагороду. Мадам Кабалье отримала нагороду Срібний орден від Міжнародної академії рейтингових технологій і соціології "ЗОЛОТА ФОРТУНА".

Нагадаємо, що Монсеррат Кабальє не вперше відвідує Україну. Цього разу вона приїхала з дочкою та онукою й обіцяла подарувати киянам та гостям столиці українську пісню. На своєму концерті Монсеррат заспіває в дуеті з Олександром Пономарьовим.

Легенда світової виконавської класики була приголомшена таким теплим прийомом і особливо зауважила на чуттєве, емоційне та живе хорове виконання Оди в її честь. Тож, артисти хору Українського радіо на чолі з Юлією Ткач вкотре порадували слухачів та приємно здивували іменинницю.

"Я пишаюся, що хор Українського радіо має такий рівень. Це імідж UA:Суспільне мовлення", - сказав генеральний продюсер Українського радіо Дмитро ХОРКІН.

Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення
music rev
Журнал
Газета
Українське радіо
фотограф художник, дизайнер